Profolan po 3 miesiącach stosowania, opinie i efekty

Na temat mojej walki z nadmiernie wypadającymi włosami i przyspieszonym łysieniem mógłbym napisać książkę, poradnik dla innych mężczyzn zmagających się z tym problemem. Powiększające się zakola spędzały mi sen z powiek przez wiele lat, a ilość środków, jakie stosowałem, aby to powstrzymać, idzie w dziesiątki. Szampony, odżywki, wcierki, wszystkie one okazywały się mało skuteczne, i już zacząłem tracić nadzieję, ale tylko do momentu, kiedy specjalista stwierdził, że w moim organizmie brakuje pewnych substancji odżywczych odpowiadających za zdrowe i mocne włosy.

Profolan, suplement idealny dla mojej fryzury.

Zrozumiałem, że powinienem zacząć stosować odpowiednie suplementy diety pozwalające szybko uzupełnić wykryte braki. I tu znów miałem dylemat, jaki wybrać i czy będzie on w swoim składzie zawierał wszystko, co jest potrzebne do odbudowania mojej fryzury. Preparatów tego typu jest wiele, ale szukając informacji na ten temat w internecie i fachowej prasie, zauważyłem, że szczególnie polecany jest jeden, Profolan, wręcz wychwalany przez licznych użytkowników. Polecają go również trycholodzy, a wielu dermatologów także wypowiada się o nim w samych superlatywach. Mimo że sceptycyzm to moje drugie imię postanowiłem go wypróbować i sprawdzić, czy da pożądane przeze mnie rezultaty.

Profolan, opinia po kilku miesiącach stosowania.

Kupiłem go bezpośrednio na stronie producenta, który osobiście zajmuje się dystrybucją, co daje stuprocentową gwarancję otrzymania oryginalnego produktu. Cena za opakowanie 60 tabletek to około 150 złotych, ale uprzedzając narzekania malkontentów, od razu powiem, że Profolan jest wart każdych pieniędzy. Stosowałem go przez trzy kolejne miesiące, biorąc zgodnie z zaleceniami dwie tabletki dziennie. Każdego dnia zaaferowany sprawdzałem w lustrze, czy naprawdę działa, a widok nowych, szybko odrastających włosków powodował coraz większy entuzjazm. Czesząc włosy, na grzebieniu znajdowałem ich coraz mniej, aż pewnego dnia nie było ich wcale. Moja fryzura stopniowo odzyskiwała swój poprzedni wygląd, a włosy rosły zdrowsze, mocniejsze i grubsze. Powrócił też dawny kolor, choć mam wrażenie, że Profolan sprawił, że jest on intensywniejszy.

Na osiągnięcie takich efektów ma z pewnością wpływ jego skład, unikalny i starannie dobrany, z którym nie może się równać żaden inny suplement dostępny na rynku w naszym kraju. Najważniejszy oczywiście jest składnik aktywny, substancja o nazwie Grow 3 powstrzymująca łysienie w blisko stu procentach przypadków, w moim również. Blokuje ona wydzielanie hormonu DHT, który uszkadzając mieszki włosowe, osłabia strukturę włosa, przez co staje się kruchy i wypada. Działanie wspomaga mnóstwo minerałów, witamin czy aminokwasów w dawkach w pełni zaspokajających dzienne zapotrzebowanie organizmu. Profolan nie tylko powstrzymał powiększanie się moich zakoli, ale przez ten czas, kiedy go stosowałem sprawił, że stały się niemal niewidoczne. Skoro już kilka miesięcy kuracji daje tak zaskakujące rezultaty, to mogę śmiało powiedzieć, że po jej zakończeniu odzyskam moją ulubioną fryzurę, a łysienie będzie już tylko wspomnieniem.